Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkembejne puthje

‘Bardh e zi’, Klea dhe Elgiti shkëmbejnë puthje publikisht (VIDEO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ata adhurohen jo vetëm për dashurinë  që...

Lajmet e fundit