Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

shkemb

Shkëmbi masiv bie dhe zë poshtë mjetin, humbin jetën 3 pasagjerët, shpëton mrekullisht shoferi (FOTO)

Një shofer në Pakistan i ka shpëtuar vdekjes pasi një shkëmb masiv rrëshkiti, duke zënë poshtë mjetin me të cilin po udhëtonte Daily Mail raporton...

Bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit, vdes pushuesja nga Berati (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil, ku 69 vjeçarja Kristina Cauli nga Berati ka humbur jetën. Ajo është rrëzuar...

Bie shkëmbi, plagoset turistja në det

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në ishulin Zante në Greqi ku një masiv shkëmbor është shkëputur nga mali duke rënë në det. ...

Guri gjigant shkëputet nga shkëmbi, zë poshtë makinën me 4 persona brenda (VIDEO)

Një incident i rëndë ka ndodhur në Sichuan në jug perëndim të Kinës, ku një makinë është goditur nga një gur gjigant, i cili...

Tragjedia e Torovicës rrezikon të përsëritet, këta banorë japin alarmin: Kërcënohemi nga një masiv shkëmbor 500 tonësh

Tragjedia e Torovicës ku një masiv shkëmbor u shkëput dhe zuri poshtë makinën ku udhëtonin dy vëllezër dhe nusja e njërit prej tyre shtatzënë...

Vdes në Llogara turisti francez, helikopteri shkon me urgjencë në vendngjarje por nuk ulet për shkak të mjegullës

Një turist francez ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga një shkëmb në malin e Llogarasë. Francezi me iniciale A.T., 67 vjeç ka marrë...

Lajmet e fundit