Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkelzeni

“Dhashë dorëheqjen për Shkëlzenin”, PD publikon videon për dyshen Berisha-Meta: Pengjet e korrupsionit mbajnë njëri-tjetrin, po ra njëri bien të gjithë

Partia Demokratike publikon një video me deklarata të Sali Berishës dhe Ilir Metës, dhe thotë se ata janë "pengje të korrupsionit" që mbajnë njëri-tjetrin....

ZBARDHET VENDIMI jo vetëm Berisha, “NON GRATA” bashkëshortja Liria dhe dy fëmijët (E PLOTË)

Departamenti Amerikan i Shtetit shpall “non-grata” ish-presidentin dhe ish-kryeministrin shqiptar Sali Berisha. Lajmin e bën me dije Sekretari Amerikan i Shtetit në administratën e presidentit...

Të gjithë presin dasmën e madhe, Armina jep lajmin e ‘keq’: Nuk do martohemi

Blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha janë prej vitesh së bashku. Në 2020 përflitej se...

Lajmet e fundit