Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shkelzen Zalli

Ndahet nga jeta shkrimtari i shquar dhe gazetari i dashur për fëmijët, Shkëlzen Zalli

Ditën e sotme është ndarë nga jeta, gazetari i njohur i Radio Tiranës dhe shkrimtari i dashur për fëmijë Shkëlzen Zalli. ...

Lajmet e fundit