Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shkelzen qordja

Vdekja e shoferit të Xhafajt, PD akuza të forta: Prokuroria është zhdukur

10 ditë nga vetëvrasja e shoferit të ministrit të Brendshëm, Partia Demokratike ka hedhur akuza në drejtim të Prokurorisë së Tiranës. ...

Vdekja e shoferit të ministrit, Berisha publikon MESAZHIN: Para 2 ditësh e fejuara donte të takonte Xhafajn. Ja kush e ndaloi

Ish kryeministri Berisha i është rikthyer edhe njëherë vdekjes së shoferit të ministrit Xhafaj, Shkëlzen Qordja.   Ish kryeministri ka publikuar...

Vdekja e Shkëlzen Qordjas, zbardhet EKSPERTIZA e policisë

Kamerat e sigurisë të Gardës së Republikës konfirmojnë faktin se Shkëlzen Qordja, kishte hyrë brenda ambienteve të institucionit i vetëm rreth orës 6 e...

Del ekspertiza e armës për vdekjen e shoferit të Xhafajt, ja të kujt janë gjurmët e gishtave

Në banesën e familjes Qordja në Qytetin Studenti vijojnë të jenë të hapura dyert e mortit, ndërkohë që mbeten enigmatike arsyet që e çuan...

Vdekja e shoferit të Xhafajt, Artan Hoxha: Si e gjeti në garazh i vëllai 31 vjeçarin

Gardisti Shkëlzen Qordja dhe njëkohësisht shoferi i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt u gjet i vdekur me një plumb në kokë mëngjesin e së...

Gazetarja Lala: Ja çfarë kanë zbuluar hetimet deri tani për vdekjen e shoferit ë Xhafajt

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar disa detaje të reja nga vdekja e shoferit të ministrit Fatmir Xhafaj, Shkëlzen Qordja. Lala ka...

Alfred Peza: Thonë se Shkëlzen Qordja kishte borxhe, për shkak të lojërave të fatit

Ish-deputeti socialist Alfred Peza thotë se ka zëra që vdekjen e gardistit Shkëlzen Qordja e lidhin me problemet që kishte nga borxhet dhe lojërat...

Trondit Artan Hoxha: Kamerat e sigurisë së Gardës nuk funksionjnë, Qordja nuk u vra me armën e tij, por…(Video)

Gazetari investigativ Artan Hoxha është shprehur se prej një muaji kamerat e sigurisë në Gardën e Republikës nuk funksionojnë. Sipas Hoxhës...

Zbardhet mesazhi: Shoferi i Xhafajt mesazh të ëmës para ngjarjes së rëndë

Shkëlzen Qordja, gardisti 31-vjeçar u gjet i vdekur mëngjesin e së shtunës në makinë, brenda garazhdit të Gardës së Republikës. Sipas...

Një natë më parë festoi, çfarë kishte postuar në rrjetet sociale shoferi i Xhafajt

Gardisti Shkëlzen Qordja, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj u përcoll për në banesën e fundit mesditën e së dielës. ...

Lajmet e fundit