Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Shkelzen Hasanpapaj

Atentatori i Çapajve dënohet edhe për futje celulari në qeli, karta e regjistruar me emrin e Jurgen Kurtit

Atentarori i Çapajve, Shkëlzen Hasanpapaj mësohet se është dënuar edhe me 8 muaj më shumë për shkak të futjes ilegalisht të një celulari në...

Atentati ndaj Çapjave, prokuroria ndryshon akuzën për vrasësin me pagesë

Prokuroria ka ndryshuar akuzën për të dyshuarin si vrasës me pagesë Shkëlzen Hasanpapa, i akuzuar për atentatin ndaj Florenc Çapen dhe mikun e tij...

Zbutja e akuzave për atentatorin e Çapajve, Prokuroria nis inspektimin

Drejtoria e Inspektimit në Prokurori ka nisur inspektimin lidhur me çështjen e Shkëlzen Hasanpapajt. Në Prokurori do të shqyrtohet zbutja e akuzave për atentatorin...

Ekstradohet në Shqipëri ATENTATORI i Çapjave (DETAJE, si u ZBULUA…)

Ekstradohet nga Holanda në Shqipëri ATENTATORI i Çapjave, Shkëlzen Hasanpapaj. U përfshi në atentatin ndaj Florenc Çapes dhe Bledar Muçës në Elbasan,...

“Bllofi” i Prokurorisë, thotë se Hasanapapaj u arratis pas atentatit ndaj Çapjes, por 19 vjeçari ndodhej në qelitë e Elbasanit

Prokuroria e Elbasanit ka bërë të ditura sot provat që e çojnë te emri i 19 vjeçarit Shkëlzen Hasanpapaj, si i dyshuari për atentatet...

Prokuroria jep detaje, si arritëm në gjurmët e Shkëlzen Hasanpapajt

Autoritetet policore hollandeze kanë ekzekutuar urdhër arrestin e lëshuar nga Prokuroria e Elbasanit, për shtetasin i Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar për veprat penale të...

Dyshohet se i bëri atentat Florenc Çapjes, 19 vjeçari u arrestua në Elbasan dy javë pas ngjarjes por u la i lirë

19 vjeçari i arrestuar në Itali, Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar për atentatin ndaj Florenc Çapjas, mësohet se është arrestuar nga policia e Elbasanit, dy...

Arrestohet 19 vjeçari në Itali, dyshohet se organizoi atentatin ndaj Florenc Çapjes (EMRI)

Gazetari Flamur Vezaj ka bërë të ditur në studion e Abc News se në Itali është arrestuar 19 vjeçari Shkëlzen Hasanpapaj, i dyshuar se...

Lajmet e fundit