Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkelzen haradinaj

Haradinaj kujton vëllain dhe luftëtarët e UÇK-së të rënë në luftë: Trima sypatrembur të atdheut!  

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, (AAK) Ramush Haradinaj, në 23 vjetorin e rënies ka kujtuar vëllain e tij, Shkëlzenin.  Së bashku e familjarë...

Lajmet e fundit