Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shkelzen gashi

‘Do të vras me dorën time’, bëri deklaratë kundër UÇK-së, kërcënohet me jetë këshilltari politik që shkarkoi Albin Kurti

Është kërcënuar me jetë Shkëlzen Gashi, ish-këshilltari politik i kryeministrit në Detyrë të Kosovës, Albin Kurti. Një qytetar në facebook, me...

‘Deklarata skandaloze për UÇK-në’, Albin Kurti me ‘dorë të hekurt’: Shkarkon këshilltarin e tij politik

Albin Kurti ka shkarkuar sot këshilltarin e tij politik, Shkëlzen Gashin. Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një statusi në Facebook....

Armina Mevlani I THOTË TË GJITHA: Ja planet e dasmës sime me Shkëlzenin (VIDEO)

Blogerja e famshme Armina Mevlani, prej kohësh njihet dhe si e fejuara e ish-djalit të kryeminstrit Sali Berisha, Shkëlzenit. E ftuar...

Klubi amerikan i futbollit falenderon në shqip dhe me flamurin kuqezi tifozët shqiptarë

Shkëlzen Gashi ka zhvilluar një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Colorado Rapids në Amerikë. Sulmuesi i Kombëtares kuqezi ka arritur...

Super goli i Shkëlzen Gashit bën xhiron e mediave amerikane (Video)

Shkëlzen Gashi vijon të dhurojë maksimumin për ekipin e tij Kolorado Rapids, duke shënuar këtë herë golin e avantazhit ndaj LA Galaxy. ...

Pengu i madh i Shkëlzen Gashit

Shkëlzen Gashi është rikthyer në Amerikë ku po aktivizohet te klubi i Colorado Rapids. Por ylli i Shqipërisë ende e ka mendjen...

“Mëkat që Gashi nuk e tregoi dot klasin e tij në Europian”

Shkëlzen Gashi, një mundësi e humbur për të shijuar klasin e sulmuesit shqiptar. Kjo është kryefjala e një shkrimi të publikuar në faqen “Mlssocceritalia.com”...

Dy futbollistë largohen nga Kombëtarja? Ja për kë bëhet fjalë

Ka kaluar vetëm një ditë nga mbërritja e kombëtares së futbollit në Shqipëri, por në media kanë filluar të qarkullojnë fjalë se disa lojtarë...

Reagon Shkëlzen Gashi dhe lëshon një mesazh plot shpresë

Shumë Faleminderit për ndihmen tuaj të madhe. Faleminderit Shumë! Ne u munduam deri ne sekonden e fundit për të shenuar Golin e barazimit....

Gashi përgatit “kamer të fshehtë” për Xhakën, shihni si e përjeton futbollisti (Video)

‘Mistreci’ i Kombëtares, Shkëlzen Gashi i ka përgatitur një reng shokut të tij Taulant Xhakës. Gjatë kohës që ekipi po qëndron në Austri, lojtarët...

Lajmet e fundit