Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkelzen buci

Akuzohet se vrau vajzën dhe e groposi në Dajt, Prokuroria kërkon 50 vite burg për babë e bir, Faik dhe Shkëlzen Buci

Prokuroria e Tiranës kërkon 50 vite burg për Faik dhe Shkëlzen Bucin, babë e bir që akuzohen për vrasjen e Eglantina Bucit. Ngjarja ka...

Qëlloi motrën dhe e groposi në Malin me Gropa, Shkëlzen Buci mohon akuzat ‘live’ nga burgu: S’e vrava unë, nëse e kam bërë të...

Shklëzen Buci, i dënuar për vrasjen e motrës së tij Eglantina Buci, ka mohuar të jetë ai autori i këtij krimi makabër. ...

‘Eglantina filloi të dridhej’, dëshmitari i krimit makabër tregon si e kërcënoi i vëllai: Kur iku një të mos bëhen dy se ke fëmijë…

Detaje të reja janë bërë me dije në lidhje me ngjarjen shokuese të vitit 2012, ku at e bir vranë në bashkëpunim me një...

Lajmet e fundit