Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

shkelzen berisha

Shkëlzen Berisha ironizon Ramën: Në 8 vite kemi vjedhur vetëm 1 arkë me peshk

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar deklaratën e kryeministrit Rama, i cili kritikoi SPAK se dënuan një zyrtare për një arkë...

Shkëlzen Berisha nxjerr Bashën si kloun dhe tallet keq me të: Nuk kam humbur asnjë garë në jetën time

Shkëlzen Berisha djali i issh-kryeministrit Sali Berisha tallet me kreun e PD, Lulzim Basha pas një deklarate që bërë ai pak më parë. Shëlzeni poston...

“Jam në merak për çunin e Saliut”, juristi i njohur: Të hetohen lidhjet e familjes Berisha me klanin mafioz të Osmanëve të Hamburgut

Prej ditësh në media po qarkullojnë disa foto të Shkëlzen Berishës, djalit t ëish-kryeministrit Sali Berisha me anëtarët e klanit “Osmani”, disa prej të...

Publikohen FOTOT/ Shkëlzen Berisha dhe Flamur Noka në shoqërinë e klanit “Osmani”, një nga rrjetet më aktive të trafikut të KOKAINËS në Europë

Disa ditë më parë në një operacion ndërkombëtar në disa shtete të Europës, u arrestuan 45 persona, nga të cilët 30 shqiptarë, mes të...

Taulant Balla dy shkresa SPAK: Në ç’fazë janë hetimet për Sali Berishën, djalin dhe dhëndrin e tij! Po për ish-ministrat Ruli, Bode dhe Imami...

Kreu i grupit të PS Taulant Balla, i ka dërguar dy shkresa SPAK dhe Prokurorisë së Përgjithshme, në lidhje me dy dosje të dërguara...

Do votojë pro “Vettingut”, Shkëlzen Berisha publikon videon dhe tallet me Bashën: Kur të marrin peng, të detyrojnë të hash atë që nxjerr nga…

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ironizon kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha që deklaroi se do të votojë zgjatjen e mandatit të anëtarëve...

“Nuk e dija kush ishte”, Armina Mevlani tregon momentin kur pa për herë të parë Shkëlzen Berishën

Blogerja e njohur, Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, prej shumë vitesh po shijojnë dashurinë e tyre. Ata jetojnë me njëri-tjetrin...

Përse punon kur e ke jetën të siguruar? Armina Mevlani: Punoj për ambicie personale! Burri sot është, nesër nuk është (NJOHJA ME SHKËLZENIN)

Dokumentari i Georgina Rodriguez, partneres së Cristiano Ronaldos, ka ngjallur debate të shumta në opinion publik kudo në botë, për faktin se ajo hyri...

Armina Mevlani për Shkëlzenin: Do të doja të ishte si Sali Berisha!

Armina Mevlani ka folur për marrëdhënien me familjen e partnerit, Shkëlzen Berishës. Ajo ka rrëfyer në “Ftesë në 5” se ka raporte shumë të...

A do e falte tradhtinë? Armina Mevlani: Ndryshon kur është për një natë dhe në një lidhje paralele…

Blogerja Armina Mevlani, partnerja e Shklëzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha në emisionin “Goca dhe Gra” ka folur për mënyrën sesi ajo e...

Lajmet e fundit