Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

shkelzen berisha

Përjashtimi nga Kuvendi, Shkëlzen Berisha merr në mbrojtje të atin

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka reaguar pas vendimit të Byrosë së Kuvendit për të përjashtuar me 10 ditë Sali Berishën. ...

“Varrosja e 21 janarit”, Shkëlzen Berisha: Rama në Gjykatë tha “Garda u detyrua të zbatonte ligjin e përdorte armët”

Pas vendimit të Gjykatës e cila nuk pranoi rekursin e Prokurorisë për “21 janarin” ka reaguar djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha....

Përplasja mes Ema Andreas dhe Shkëlzen Berishës, deputeti Erjon Braçe ka vetëm një fjalë

Në kulmin e debatit mes aktores Ema Andrea dhe Shkëlzen Berishës të cilët kanë shkëmbyer replika të forta virtuale, reagon edhe deputeti socialist Erjon...

Nuk ndalin replikat e forta, Ema publikon një foto domethënëse: Unë jam djersa ime

Nuk kanë të mbaruar replikat virtuale mes Shkëlzen Berishës djalit të ish kryeministrit dhe aktores Ema Andrea. E gjitha filloi kur aktorja e quajti Berishën...

Shkëlzen Berisha këtë herë nuk përmbahet, i thotë Ema Andreas: Të fala dy fletëshit

Që gajasin miletin Homazh per artistë me famë , kurtizanë të rilindjes P.S paqja qofte me ty dhe te fala dyfleteshit”, shkruan Shkëlzen...

Ema Andrea përgjigje “rrufe” Shkëlzen Berishës: Qetësohu se nuk të shava babin! Lutem mos guxosh…

Bëri bujë në rrjetet sociale e mediat online deklarata e aktores Ema Andrea që kritikoi ashpër ish kryeministrin Sali Berisha lidhur me thirrjen e...

Shkëlzen Berisha i përgjigjet Ema Andreas pasi e quajti Sali Berishën “fashist”

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha i është përgjigjur me ironi aktores Ema Andrea, e cila quajti Sali Berishën “fashist”, pas thirrjes në...

“Vajzat anonime që kërkonin lirimin e heroit e kanë një cheerleader”, Shkëlzeni komenton “Shullazin” dhe flet për “viktima që presin rradhën pas daljes nga...

Vajzat anonime që kërkonin lirimin e heroit të Rilindjes tashmë kanë një cheerleader. Drejtimin e klubit e ka marrë në dorë një ikonë...

Lajmet e fundit