Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

shkelzen berisha

Nga numri i të ftuarëve te vendi ku do të zhvillohet, pamje dhe detaje nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit

Pas shumë vitesh bashkë, ditën e sotme Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha më në fund do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit. E teksa përgatitjet e fundit...

Fikë nga “non grata”? Armina Mevlani refuzon të mbajë mbiemrin Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha këtë të dielë do kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë. Mirëpo, ndonëse ata do të martohen, Armina ka vendosur...

Armina martohet të dielën dhe u ka vënë një kusht dasmorëve: Nuk dua të hidhni lekë kur të kërceni!

Vetëm pak ditë na ndajnë nda dasme e shumëpritur e cila padyshim do zërë faqet e para të mediave. Blogerja Armina Mevlani dhe djali...

“I kam shpërndarë ftesat”, së shpejti dasmë në familjen e Sali Berishës, Armina dhe Shkëlzeni martohen në fund të shtatorit

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i Sali Berishës, Shkelzen Berisha do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Lajmin e ka bërë me dije vetë...

“Të ai gjeta shumë gjëra”, Armina Mevlani: Zeni më ka tërhequr pa e ditur fare se kush ishte…

Blogerja e njohur Armina Mevlani, është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë zhvillon biseda me ndjekësit ku dhe nuk nguron...

“Si do të ishte jeta jote nëse nuk do e kishe njohur Zenin?” Armina rrëfen planet që kishte para se të lidhej me djalin...

Blogerja Armina Mevlani së fundmi u ka dhënë mundësi ndjekësve për t’i bërë asaj pyetjet që ata dëshirojnë. Sigurisht në pyetjet e ardhura në inboxin...

Përplasjet me Sali Berishën, Bardhi: Djali i tij është i përfshirë në afera korruptive

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, ka folur mbrëmjen e sotme për retorikën e ashpër që është përdorur mes tij dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, për shkak...

Numrat e shqiptarëve për shitje online, ironizon Shkëlzen Berisha: Të dhënat personale të shqiptarëve si Rama n’plazh

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar skandalin me numrat e telefonit të tre milionë shqiptarëve janë reklamuar në një faqe në...

Shkëlzen Berisha ironizon Gaz Bardhin: Të gjitha emërimet në PD, duhet t’i rikthehen si ekskluzivitet shoqatës së gazrave

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka ironizuar deklaratën e deputetit Gazmend Bardhi, i cili tha më herët se “ka mbaruar koha, kur çdo...

Shkëlzen Berisha voton për kryetarin e ri të PD-së

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, pasditen e kësaj të diele është paraqitur pranë ambienteve të selisë blu për të votuar për zgjedhjet...

Lajmet e fundit