Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

shkelzen berisha

Gjeneral Luan Hoxha “PENTITO” në Amerikë për Gërdecin, dëshmon në FBI për lidhjet e Sali e Shkëlzen Berishës dhe Fatmir Mediut

Hapja e dosjes Gërdeci nga SPAK me sa duket nuk ka qenë një akt simbolik por operacion i organizuar nga Shtetet e Bashkuara për...

Zhvishet partnerja e djalit të Sali Berishës, Armina shfaqet sensuale me bikini në breg të detit

Armina Mevlani është një ndër blogeret më me zë në Shqipëri.Fotot e saj në Instagram na kënaqin syrin  dhe asnjë prej tyre nuk kalon...

Tregtia e armëve të Gërdecit, Shkëlzen Berisha drejton gishtin nga shkrimtari: Gënjeu me skemë kriminale që të mashtronte qeverinë e SHBA, unë s’kam lidhje!

Gjykata e Lartë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk pranoi apelin e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili hodhi në gjyq dhe...

Gjykata e Lartë në Amerikë s’pranoi apelin e Shkëlzen Berishës, reagon Braçe: Është historia e tmerrshme e Gërdecit, u poqën fëmijë në bark të...

Gjykata e Lartë në Amerikë nuk ka pranuar dje apelin e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili hodhi në gjyq dhe akuzonte për...

Hodhi në gjyq botuesin amerikan që shkroi për tregtinë e armëve në Gërdec, Gjykata e Lartë në SHBA nuk pranon të shqyrtojë apelin e...

Gjykata e Lartë e Shteteve të Bashkuara nuk pranoi ta shqyrtonte një çështje që sfidonte mbrojtjen e gazetarëve dhe organizatave të medias nga akuzat...

Shkëlzen Berisha padit për shpifje Taulant Ballën, kërkon dëmshpërblim 3 milionë euro

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha padit për shpifje Sektretarin e Përgjithshëm të PS Taulant Balla, dhe kërkon 3 milion euro dëmshpërblim. Berisha...

“Jemi bashkë dhe të lumtur”, me foton më të bukur, Armina Mevlani u jep fund njëherë e mirë zërave për ndarjen nga Shkëlzeni

Pas super festës së organiozuar për ditëlindje, u tha se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndarë. Mediat dhe ndjekësit dolën në këtë përfundim,...

Armina i jep fund “gojëve të liga”, shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Shkëlzen Berishës (VIDEO)

Pak ditë më parë, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të në një super festë. Festë e cila shkaktoi jo pak zhurmë në rrjet,...

Armina dhe Shkëlzeni në krizë? Ja detaji që ngriti dyshimet

Dy ditë më parë, blogerja e njohur, Armina Mevlani festoi 30-vjetorin e saj të lindjes. Si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe Armina ishte...

Sali Berisha: Nëse gjejnë ndonjë provë, le t’i marrin të pandehur Shkëlzenin dhe Argitën, edhe Lirinë le ta marrin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” se është përgjegjës për çdo veprim të fëmijëve të tij, Shkëlzenit...

Lajmet e fundit