Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Shkëlzen Ahmetaj

3 trafikantët e drogës në ‘shënjestrën’ e OFL: Të përgjigjen me shkrim brenda 48 orësh (EMRAT)

Aranit Arapi, Shkëlzen Ahmetaj dhe Muhamet Demrozi. Janë këta tre emrat e radhës, të dënuar për trafik droge, në shënjestrën e OFL. ...

Lajmet e fundit