Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

shkelqim miri

Zbardhet dëshmia e gjyqtarit Shkëlqim Miri në polici: Si i fitova 300 milion lekë

Banesa e gjyqtarit të Gjykatës së Apelit, Shkëlqim Miri iu nënshtrua mbrëmë një kontrolli policor, me kërkesë të Krimeve të Rënda. ...

Ndalimi i gjyqtarit të Apelit, reagon për herë të parë Policia e Shtetit, çfarë iu gjet në banesë Shkëlqim Mirit

Reagon për herë të parë Policia e Shtetit lidhur me ndalimin e gjyqtarit të Apelit, Shkëlqim Miri. Ai u ndalua sot...

Arrestimi i Shkëlqim Mirit, kush është Gentian Doda që korruptoi gjyqtarin me mijëra euro (HISTORIKU I VRASJEVE)

Ditën e sotme u arrestua gjyqtari SHkëlqim Miri me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, pasi akuzohet se fshehu pasurinë. Gjatë një...

Paralajmërimi i fortë: Pas Shkëlqim Mirit, nën hetim edhe tre gjyqtarë të tjerë

Pas arrestimit të gjyqtarit të Gjykatës së Apelit në Tiranë, Shkëlqim Miri, të tjerë gjyqtarë janë nën hetim për “shpërdorim detyre” dhe “korrupsion pasiv”....

Nis Vettingu: Iu gjetën 300 milionë lekë në banesë, arrestohet gjyqtari Shkëlqim Miri

Miri ka qenë anëtar i KLD-së deri në vitin 2012-të dhe më herët gjyqtar i Apelit në Durrës. Po ashtu, emri i Shkëlqim...

Lajmet e fundit