Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

shkelqim miri

Jeta në burg e Gentian Dodës, mes purove kubaneze e kanavacave

  Përgjimet Tri ditë para arrestimit të gjyqtarit Shkëlqim Miri dhe të afërmit të tij, Kujtim Miri, mes të dyve, të akuzuar për...

Shërbente si sekser për gjyqtarin Shkëlqim Miri që u kap me 300 milion lekë, Krimet e Rënda marrin vendimin për kushëririn e tij

Pas vendimit dje të gjykatës “arrest me burg” për gjyqtarin e Apelit Shkëlqim Miri, sot Krimet e Rënda kanë lënë në burg dhe kushëririn...

‘Rri pa merak, brenda javës del nga burgu’: Zbardhen përgjimet që çuan pas hekurave gjyqtarin Miri

Telefonatat nga burgu të Gentian Dodës kanë qenë çelësi i hetimit që çoi në qeli gjyqtarin e Apelit, Shkëlqim Miri, i dyshuar për “korrupsion”....

Si i justifikon avokati i Shkëlqim Mirit 300 milionë lekë në dhomën e gjumit: Nuk ishin të gjyqtarit, por i kishte për kurim

Pak pasi ka përfunduar seanca e parë për gjyqtarin Shkëlqim Miri, ku u vendos masa e sigurisë “arrest me burg” ka folur për gazetarët...

Jepet masa e dënimit për gjyqtarin Shkëlqim Miri, ç’vendosën Krimet e Rënda

Miri ka qenë anëtar i KLD-së deri në vitin 2012-të dhe më herët gjyqtar i Apelit në Durrës. Po ashtu, emri i Shkëlqim...

Arrestimi i gjyqtarit Shkëlqim Miri, ja kur do jepet masa e sigurisë nga Krimet e Rënda

Krimet e Rënda do të japin nesër masën e sigurisë për gjyqtarin e arrestuar Shkëlqim Miri. Mësohet se vendimi do të jepet...

Liroi të kërkuarin për vrasje, zbulohet prova që ‘fundos’ gjyqtarin e 20 mijë eurove

Hetimet për gjyqtarin e Apelit, Shkëlqim Mirin mësohet se kanë nisur në janar të këtij viti, pas informacioneve se gjykatat shqiptare po i jepnin...

Arrestohet kushëriri i gjykatësit Shkëlqim Miri

Vetëm disa orë pas arrestimit të gjykatësit të Apelit, Shkëlqim Miri, prangat i janë hedhur edhe kushëririt të tij, Kujtim Miri. ...

Arrestimi i gjyqtarit Shkëlqim Miri, reagon gazetari: Pse u dashka gjithë kjo reformë e madhe

Pas arrestimit të gjyqtarit, Shkëlqim Miri, të cilit iu gjetën në banesë 30 milionë lekë, ka reagura gazetari i njohur Mentor Kikia. ...

Lajmet e fundit