Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkelqim miri

I dënuar me 2.5 vite burg për korrupsion dhe i shkarkuar nga vettingu, SPAK kërkon konfiskimin e pasurisë së gjyqtarit Shkëlqim Miri

SPAK ka kërkuar konfiskimin e pasurisë së gjyqtarit Shkëlqim Miri, i akuzuar dhe dënuar për korrupsion, me 2 vite e 6 muaj muaj burg....

Liroi Gentian Dodën në këmbim të parave, ish-gjyqtari kërkon t’i kthehen 30 mln lekët e sekuestruara

Ish-gjyqtari Shkëlqim Miri, i akuzuar për korrupsion, kërkon t’i kthehet 30 milion lekët e sekuestruara. Miri është paraqitur te Krimet e...

Rikthehet në Gjykatë dosja e ish-gjyqtarit Shkëlqim Miri, kërkohet konfiskimi i 30 mln lekëve

Rikthehet në Gjykatë dosja për ish-gjyqtarin Shkëlqim Miri, i akuzuar për korrupsion. Mësohet se Prokurori Klodian Brahio ka kërkuar konfiskimin e...

I shpëtoi dënimit pasi korruptoi gjykatësin, arrestohet në Angli i shumëkërkuari Gentian Doda

Arrestohet në Britaninë e Madhe Gentian Doda, shqiptari i akuzuar për dy vrasje në vitin 1997 në Burrel, por që arriti t’i shpëtojë dënimit...

Ndërmjetësoi uljen e dënimit për Gentian Dodën, prokuroria kërkon një vit e 8 muaj burg për Alban Bucin

Gjykatësi Shkëlqim Miri, favorizoi të dënuarin për vrasje, Gentian Dodën, rast ndaj të cilit shtetasi Alban Buci akuzohet si ndërmjetës.  Sektori...

Iu gjetën 34 mln lekë në banesë, DËNOHET me 1 vit e 8 muaj burg gjyqtari Shkëlqim Miri

Dënohet me 1 vit e 8 muaj burg ish gjyqtari Shkëlqim Miri. Mësohet se gjykata ka pranuar gjykimin e shkurtuar për Mirin duke dhënë...

Prokuroria dërgon për gjykim Shkëlqim Mirin, sa vite burg kërkon për ish-gjyqtarin e Apelit

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar për gjykim ish-gjykatësin e Apelit të Tiranës Shkëlqim Miri, i arrestuar për korrupsion. Prokuroria...

Prokuroria kërkon 4 vite BURG për gjyqtarin e famshëm dhe 2.6 vite për kushëririn e tij

Prokuroria lexon pretencën për gjykatësin e Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Prokuroria ka kërkuar dënimin me 4 vite burg...

Krimet e Rënda kalojnë për gjykim dosjen e gjyqtarit Shkëlqim Miri

Krimet e Rënda çojnë për gjykim dosjen e ish-gjyqtarit të Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Në seancën paraprake avokati...

Mori 30 mijë euro ryshfet, Krimet e Rënda mbyllin hetimin për gjyqtarin e arrestuar Shkëlqim Miri

Prokuroria e Krimeve të Rënda mbyll hetimet për gjyqtarin e arrestuar, Shkëlqim Miri. Gjyqtari i Apelit u arrestua në 10 nëntor të vitit 2017....

Lajmet e fundit