Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

shkelqim leskaj

“Jam në punë sipas ligjit”, Leskaj lë detyrën dhe largohet nga zyra, ja kush është drejtoresha e re e UKV

Drejtori i Ujësjellësit Kanalizim në Vlorë, Shkëlqim Leskaj ka lënë detyrën. Ai ka dorëzuar dokumentat ditën e sotme, ndërsa është çregjistruar edhe nga QKB. Sot...

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli, reagon Shkëlqim Leskaj: Jam në detyrë sipas ligjit, akuzat ndaj meje spekulime që të dëmtojnë imazhin e UKV

Konflikti mes kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit dhe drejtorit të Ujësjellësit Kanalizimeve Vlorë, Shkëlqim Leskaj ka filluar në datën 4 gusht. Në këtë datë,...

Drejtori i Ujësjellësit të Vlorës akuzon firmën “Shkëlqimi 07”: Po shkatërron tubacionet e qytetit, nuk na njofton as për punimet. Linja është lidhur pa...

Drejtori i Ujësjellësit të Vlorës, Shkëlqim Leskaj, akuzon firmën “Shkëlqimi 07” e cila po zbaton disa projekte në qytetin bregdetar, se me punimet e...

Kallëzohet në prokurori Drejtori i Ujësjellësit të Vlorës, PD: Bën punësime në këmbim të votës

Partia Demokratike Vlorë ka denoncuar në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj. Ky i fundit akuzohet se ka punësuar dhe vazhdon të...

Lajmet e fundit