Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

shkelqim korbi

U arrestua bashkë me ish-gjyqtaren e Krujës që lironte “të fortët”, GJKKO ndryshon masën e sigurisë për mjekun e prangosur

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ndryshon masën e sigurisë për mjekun e arrestuar Shkëlqim Korbi. Ky i fundit u arrestua...

Lajmet e fundit