Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkelqim kokona

KLP shkarkon prokurorin Shkëlqim Kokona: Nuk merrte dosjet hetimore, të dënuarit qëndronin në burg jashtë afateve se nuk shkonte në gjyq

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shkarkuar nga detyra prokurorin Shkëlqim Kokona, prokuror në Pogradec. Vendimi është marrë pas raportit që Inspektori i Drejtësisë...

Artur Metani kërkesë KLP-së: Të shkarkohet prokurori i Pogradecit Shkëlqim KOKONA! Ka shkelur ligjin me dashje direkte (E PLOTË)

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë, i drejtuar nga Artur Metani, kërkon nga KLP që të shkarkojë nga detyra prokurorin e Pogradecit Shkëlqim Kokona. Sipas...

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë propozon shkarkimin e prokurorit Shkëlqim Kokona, akuzohet për korrupsion dhe shkelje të rënda

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë (ILD) ka propozuar shkarkimin e prokurorit të Shkëlqim Kokona. Ai mban postin e prokurorit në Prokurorinë e qytetit të...

U arrestuan se shisnin drogë te ish-Parku, Deivid Shuaipi dhe Arnaldo Çiçaj dogjën dhe 2 makinat e drejtorit të Policisë (EMRI-DETAJE)

Deivid Shuaipi është një prej personave të arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale, pasi në bashkëpunim me persona të tjerë shisnin drogë...

ÇUDITË e prokurorit “të çmendur” në shkresa zyrtare: Po merr në qafë klientin; Shkresa tjetër: Akuzoi për arrestime politike, i pandehuri ka alucinacione të...

Shkëlqim Kokona është prokuror në Pogradec. Në televizione del edhe si një prokuror që shkruan poezi. Ndaj shkresat e tij zyrtare të duken si...

Lajmet e fundit