Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

shkelqim ismaili

Në kërkim për vrasje në tentativë dhe drogë, ekstradohen dy persona, një nga Franca dhe një nga Kosova (EMRAT)

Dy persona në kërkim ndërkombëtar janë ekstraduar nga Franca dhe Kosova. Sipas njofitmit të policisë mësohet se si rezultat i bashkëpunimit të ZQK Interpol Tirana...

Lajmet e fundit