Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Shkelqim Hajdari

Dy vendime kundër Hajdarit, pas mbylljes së “21 janarit” i mohohet edhe kërkesa për konfliktin me Llallën

Prokurori Shkëlqim Hajdari, i cili ka bërë rekursin në Gjykatën e Lartë për dosjen e 21 Janarit, ka marrë dje dy lajme negative në...

Llalla e transferoi në Shkodër, prokurori i zhgënjyer: Mos u shqetësoni, puna ime në shërbim të drejtësisë

Pak ditë më parë kryeprokurori Adriatik Llalla vendosi transferimin e 7 prokurorëve në poste të rëndësishme dhe midis tyre ishte edhe Shkëlqim Hajdari. ...

Lajmet e fundit