Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Shkelqim Hajdari

Kryeinspektori i Shtetit bën deklaratën e fortë: Mos i mbani sytë nga spitali, shërimi më i mirë është në shtëpi

Kreu i Task-Forcës dhe njëherësh Inspektor i Përgjithshëm te Republikës, Shkëlqim Hajdari shprehet se mjekët e familjes duhet të udhëheqin mjekimin e pacientëve që...

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari rikonfirmon bllokimin e plotë të kufijve shtetërorë

KAKAVIJË / Pas një inspektimi të situatës në Kakavijë, pikën më të madhe të kalimit kufitar tokësor me Greqinë, Kryeinspektori i Përgjithëshëm i Shtetit...

Kapja e ‘peshqve të mëdhenj’, ish prokurori i Apelit: Prokurorët e SPAK nisen javën tjetër në SHBA për t’u trajnuar në bazat e FBI-së

Ish prokurori i Apelit, Shkëlqim Hajdari ka deklaruar se javën tjetër prokurorët shqiptarë do të shkojnë për trajnim në SHBA nga FBI-ja. ...

Deklarata e papritur e ish-kryeprokurorit të Apelit: Do mbledh 10 mijë veta, do bëjmë grevë për ringritjen e demokracisë

Ish-drejtuesi i prokurorisë së Apelit, Shkëlqim Hajdari shprehet se ai personalisht do të bëjë thirrje për mbledhjen e 10 mijë personave në grevë urie,...

“Shqipëria do të bëhet’… Dy ish- Presidentë dhe një ish-prokuror drekojnë bashkë

Dy ish-Presidentët Alfred Moisiu dhe Bamir Topi kanë drekuar së bashku. Bashkëshoqëruesi i tyre është edhe ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, aktualisht kryeinspektor...

Qytetari e denoncon me VIDEO, gjobitet punonjësja e policisë në Tiranë

Një punonjëse e Policisë së Shtetit është gjobitur pas denoncimit të një qytetari. Qytetari ka kërkuar dënimin e punonjëses pasi e...

Lëvizjet në Prokurori, Shkëlqim Hajdari: Marku e ka futur në rrugë të mbarë, pas çoroditjes që la Llalla

Inspektori i Përgjithshëm i Inspektoraratit Qendror, Shkëlqim Hajdari ka folur për lëvizjet e fundit në Prokurori, pas ardhjes së Arta Markut. Ish-prokuror, Shkëlqim...

Fillon sulmi pas reformës/ Zbardhet letra e Hajdarit për Nishanin: Adriatik Llalla, qesharak, ja prokurorët që ka lëvizur pa arsye

Ish prokurori Shkëlqim Hajdari, aktualisht i propozuar nga kryeministri Rama për kryeinspektor pranë qeverisë, i ka dërguar në qershor një letër të gjatë Presidentit...

Dorëhiqet prokurori i Shkodrës: Po na pengojnë në punën tonë

Prokurori i Prokurorisë së Shkodrës, Shkëlqim Hajdari, njëkohësisht Kryetar i Shoqatës së Prokurorëve, i ka paraqitur dorëheqjen presidentit të Republikës Bujar Nishani, pesë ditë...

Lajmet e fundit