Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Shkelqim Hajdari

Ish-prokurori Hajdari: Dy nga gjyqtarët e Tahirit ishin në konflikt interesi! Për njërin, kur ishte ministër ka kërkuar ndëshkim

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, është shprehur sot se dy nga prokurorët që kanë dhënë vendimin për ish-ministrin Saimir Tahiri, referuar dhe pretendimeve të avokatëve, kanë...

Debati për vettingun e politikanëve/ Hajdari: Harrojeni SPAK-un, një prokuror s’mund të hetojë 100 burra! Analisti: S’është i marrë Basha që e kërkoi!

Kryeinspektori Shkëlqim Hajdari, ka thënë se kërkesa e depozituar nga PD në Kuvend për vettingun e politikanëve ka nevojë për nëj strukturë tjetër hetuese,...

Ish-prokurori i 21 janarit jep ALARMIN: Mjerë ai që ka vjedhur lekë nga fondet publike! Në të 61 bashkitë do ketë arrestime, po ngushtohet...

Arrestimi i kryetarit të Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe dhe 10 zyrtarëve të tjerë përfshirë dhe një biznesmen, ka bërë shumë bujë në media...

Paralajmëron Shkëlqim Hajdari: SPAK dhe prokurorët italianë kanë në dorë dosje të tjera, prisni e do shihni çdo javë do ndëshkohen zyrtarë

Ish-prokurori i cili ka shërbyer për dosjen e ngjarjes së rëndë të 21 janarit, Shkëlqim Hajdari ka paralajmëruar ndëshime të tjera për kontigjentë kriminalë...

“Festoi apo u mërzit Basha për shkarkimin e Metës”? Ish-prokurori Hajdari: Mund të shtojë dhe Berishën tek regjimi Rama-Doshi…

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari ka komentuar mbrëmjen e sotme shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, duke u shprehur se Gjykata Kushtestuese do të flasë...

Shkëlqim Hajdari: Prokurorët e 21 janarit kanë qenë nën presion! Ekspertiza e FBI dëshmoi që vrasja ishte me dashje

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari i ftuar në emisionin “Real Story’ ka folur për protestën e 21 Janarit pas rihapjes së hetimeve nga Prokuroria e Tiranës,...

Ish-prokurori i bindur: Gjyqi i Berishës në Paris do jetë me një seancë dhe do humbasë! E gjitha është vazhdë e një mega-operacioni të...

Ish-prokurori që ka pasur në dorë çështjen e Gërdecit, Shkëlqim Hajdari ka komentuar mbrojtjen e Berishës në Paris, ndaj Sekretarit të Shtetit Antony Blinken...

Ish-prokurori Hajdari thirrje Bashës: Berisha s’duhet ta marrë mandatin e deputetit! PD e sotme është si PPSH e ’89, e asfiksuar

Ish-prokurori i njohur Shkëlqim Hajdari ka folur lidhur me çështjen e shpalljes “non-grata” të Sali Berishës, duke apeluar që Basha dhe e gjithë PD-ja,...

Ish-prokurori bën deklaratën E FORTË: SHBA sjell provat për BERISHËN në SPAK! Është vetëm fillimi i një TËRMETI

Ish-prokurori i njohur Shkëlqim Hajdari thotë se shpallja non-grata e Sali Berishës nga SHBA, është “vetëm fillimi i një tërmeti për zyrtarët e lartë...

Parashikimi i Hajdarit: Këta janë kandidatët që mund të “thyejnë” listën në Tiranë

Konstitucionalisti Shkëlqim Hajdari ka folur ditën e sotme për zgjedhjet e 25 prillit, ku u ndal te renditja e kandidatëve në lista.Sipas tij, janë...

Lajmet e fundit