Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shkelqim Daja

Djali 15 vjeçar i aktorit u nda nga jeta në Kanada, por shokët e tij realizuan këto dy këngë prekëse

Ky fillim nëntori ishte nëntori i zymtë për Çim Dajën, aktorin dhe njeriun e artit i zhvendosur prej vitesh në Motreal Kanada. ...

Lajmet e fundit