Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shkelqim cena

Dorëzohet një aplikim i ri për SPAK, shkon në 4 numri i kandidaturave

Dorëzohet një aplikim i ri për anëtar në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).   Është Prokurori...

Lajmet e fundit