Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shkëlqim Begaj

DALIN FOTO/ U mbytën me makinë në kanal në Fier, përcillen në banesën e fundit dy punëtorët

Personat në foto janë Shkëlqim Begaj dhe Elior Lagaj, të cilët humbun jetën ditën e djeshme në një akisdent, pasi makina e tyre përfundoi...

Lajmet e fundit