Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkelqen

Gjon Muharremaj shkëlqen në Francë, shqiptari kalon në gjysmëfinalen e ‘The Voice’ (VIDEO)

20 vjeçari shqiptar Gjon Muharremaj rrëmbeu zemrat e publikut dhe të jurisë së 'The Voice of France' që në daljen e tij të parë....

Bën për vete grekët, kush është vajza e talentuar shqiptare (EMRI-FOTO)

Madalena Jozja, është 24 vjeçarja nga Shkodra, e lindur në Selanik, e cila po shkëlqen në konkursin e famshëm të gatimit në Greqi. ...

Lajmet e fundit