Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkelma

VIDEO/ Bisedime për buxhetin, plas sherri në Kuvendin, deputetët rrihen me grushta e shkelma

Me debat dhe konflikt fizik është zhvilluar ditën e sotme Kuvendi në Turqi, ku po diskutohej për buxhetin. Gjithçka nisi teksa në komisionet përkatëse po...

1-vjeçarja nuk pushon së qari, nëna mizore e rreh barbarisht me shkelma (VIDEO)

Një nënë  mizore është kapur nga kamera teksa rrihte me shkelma vajzën e saj 1-vjeçare e cila nuk po pushonte së qari. ...

Rrahje me grushta e shkelma në mes të qendrës tregtare, të rinjtë përleshen nëpër shkallë (VIDEO)

Një përleshje mes dy të rinjve në shkallët lëvizëse të një qendre tregtare në Gran Canaria ka përgapr panik teknjerëzit. Një...

Me shkelma dhe grushta, burri rreh barbarisht gruan, arrestohet 48-vjeçari (EMRI)

Policia e Cërrikut ka arrestuar një 48 vjeçar pasi ka dhunuar barbarisht bashkëshorten e tij e cila ka përfunduar në spital. Pas ngjarjes...

Lajmet e fundit