Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shkelja

Martin Shkreli përfundon në izolim, ja shkelja që ka bërë

Martin Shkreli, shqiptari që drejtonte kompaninë farmaceutike ‘Retrophin’ dhe që u bë i njohur me rritjen e 5000 përqind të çmimit të barnës Daraprim,...

Lajmet e fundit