Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shkelja e te drejtave te shqiptareve

Komunat me shumicë shqiptare në Serbi, Beogradi vazhdon të shkelë të drejtat e shqiptarëve në Luginën e Preshevës

Situata në Komunat me shumicë shqiptare në Serbinë e Jugut, sa vjen dhe rëndohet më shumë. Autoritetet serbe vazhdojnë gjatë gjithë...

Lajmet e fundit