Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Shkelja e rregullave te qarkullimit

Dhjetra qytetarë në pritje, makina e policisë humbet durimin dhe futet me të kuqe (Video)

Nuk është hera e parë që makinat e policisë filmohen nga qytetarët duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Në videon e...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala