Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shkelesit e ligjit

Përfundon raporti i KLD-së për çështjet e prapambetura: Nuk është faji i gjyqtarëve, por i administratës

Përfundon raporti i Këshillit të Lartë të Drejtësisë për çështjet e prapambetura.  Sipas raportit shkelësit e ligjit janë nga administrata dhe...

Lajmet e fundit