Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shkel karantinen

22 vjeçarja me Covid në Lushnje shkel karantinën e shkon të takojë prindërit, policia e ndjek nga pas dhe i ‘mbyll’ të gjithë në...

Policia ka proceduar penalisht një 22 vjeçare në Lushnje, të prekur me Covid, pasi ka shkelur karantinën. 22 vjeçarja është larguar...

Lajmet e fundit