Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shkejle

Të dehur dhe pa leje drejtimi, policia e Tiranës bën namin me arrestime dhe heqje patentash në fundjavë

Gjatë kësaj fundjave, policia e Tiranës ka evidentuar një numër të konsiderueshëm shkeljesh të rregullave të qarkullimit rrugor. Mësohet se janë...

PD jep DETAJE, ja ligji që shkeli Xhafaj për të ndihmuar të vëllain

Në denoncimin e rradhës të PD për dosjen e vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili është dënuar më 7 vite e...

Lajmet e fundit