Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

shkder

‘Të çohemi dhe ta heqim atë farë’, thirrja nga Shkodra e gruas në karrocë (VIDEO)

Gjatë vizitës së tij në Shkodër, kreu i PD-së Lulzim Basha takoi një tur takimesh me banorët dhe tregatrët. Shumë prej...

Lajmet e fundit