Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shkb

Dyshime për shpërdorim detyre, FNSH aksion blic, arrestohen disa policë në Durrës dhe Shijak (DETAJE)

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm (SHKB), në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, mësohet se kanë nisur hetimit për disa efektivë policie në Durrës dhe...

Iu gjet DROGË në makinë, policia arreston KUSHËRIRIN e parë të DREJTORIT të SHKB të BURGJEVE, Klodian Haxhillari

Katër persona që po udhëtonin me një makinë nga Fushë-Kruja drejt Tiranës ranë në postbllokun e policisë pasi u gjetën me 2 kilogram kanabis...

PRAPASKENAT e arrestimit të zyrtarit të policisë së Fierit, “kurthi” me mbledhjen e orës së vonë dhe ndërhyrja e befasishme e SHKB (EKSKLUZIVE)

Nënkomisari i Fierit Festim Lelaj është vënë në pranga mbrëmjen e djeshme, pasi dyshohet të jetë koka e një grupi kriminal që trafikonte drogë...

Biznesmeni i njohur u plagos nga punonjësi i SHKB-së me armën shërbimit: Zbardhet emri dhe motivet

Biznesmeni i njohur Pëllumb Gjoka është plagosur sot rreth orës 21:00 nga autori i dyshuar Kleant Musabelliu me detyrë specialist në Shërbimin e Kontrollit...

Lajmet e fundit