Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

SHKB burgje

Iu gjet DROGË në makinë, policia arreston KUSHËRIRIN e parë të DREJTORIT të SHKB të BURGJEVE, Klodian Haxhillari

Katër persona që po udhëtonin me një makinë nga Fushë-Kruja drejt Tiranës ranë në postbllokun e policisë pasi u gjetën me 2 kilogram kanabis...

Ministri i Drejtësisë shkarkon Drejtorin e rëndësishëm, dhe disa punonjës të tjerë (EMRI)

Gazmend Bardhi, ministri teknik i Drejtësisë, ka shkarkaur nga detyra drejtorin e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve, Ramazan Topuzin. ...

Lajmet e fundit