Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shkathet

Fëmijët shtrihen në tokë dhe formojnë një shigjetë pasi shohin helikopterin e policisë

Një grup fëmijësh të shkathët janë shtrirë në tokë duke formuar një shigjetë pasi kanë vënë re një helikopter policie, për një arsye të...

Lajmet e fundit