Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkaterruan

Shkatërruan derën e KZAZ-së së Kukësit, lirohen 3 punonjësit e bashkisë dhe militanti i PD-së

Gjykata e Kukësit jep masat e sigurisë për 4 të arrestuarit gjatë përplasjes në KZAZ-ve për të larguar materialet zgjedhore. Mësohet...

Lajmet e fundit