Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet rrjeti i trafikantëve, ARRESTOHEN 8 persona, ja SKEMA e mashtrimit (EMRATDETAJE NGA OPERACIONI)

Shkatërrohet rrjeti i trafikantëve, ARRESTOHEN 8 persona, ja SKEMA e mashtrimit (EMRAT-DETAJE NGA OPERACIONI)

Shkodër - Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “GARANTUESIT”, arrestohen 8 shtetas dhe u shpallën në kërkim 2 të tjerë. ...

Lajmet e fundit