Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet organizata

Shkatërrohet banda e drogës dhe prostitucionit në Itali, 50 të arrestuar, mes tyre edhe shqiptarë

Policia italiane ka shkatërruar një bandë të trafikimit të drogës dhe prostitucionit. Operacioni është zhvilluar në disa qytete në veri të shtetit italian, ku...

Lajmet e fundit