Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet Kombëtarja, skocezët katërfishojnë rezultatin A duhet të ikë Panucci?

Shkatërrohet Kombëtarja, skocezët katërfishojnë rezultatin. A duhet të ikë Panucci?

Ky rezultat tepër negativ ka irrituar dhe tifozët të cilët kanë nisur të brohorasin, madje duke ofenduar në kor dhe teknikun Panucci, i...

Lajmet e fundit