Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkaterrohet isis

ISIS ka rënë! Kalifati mposhtet në Mosul dhe Raka

Iraku ka deklaruar rënien e Shtetit Islamik pas fitores simbolike në betejnë për rimarrjen nën kontroll të Mosulit. Forcat irakene kanë...

Lajmet e fundit