Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet GRUPI TRAFIKANTËVE; Gjenden 155 KG DROGË, arrestohen 3 persona (DETAJE)

Shkatërrohet GRUPI TRAFIKANTËVE NË TIRANË; Gjenden 155 KG DROGË, arrestohen 3 persona (DETAJE)

Një rrjet trafikantësh droge është shkatërruar në Tiranë dhe si pasojë janë arrestuar 3 persona. Gjatë arrestimit nga policia janë sekuestruar...

Lajmet e fundit