Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shkatërrohet grupi në Gjirokastër: 11 të arrestuar

Trafikonin kanabis, shkatërrohet grupi në Gjirokastër: 11 të arrestuar, 5 të ndaluar dhe 4 të shpallur në kërkim

Policia e Gjirokastrës ka finalizuar operacionin anti-kanabis, ku janë arrestuar 11 persona, 4 të tjerë janë në kërkim, 5 të proceduar në gjëndje të...

Lajmet e fundit