Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet grupi kriminal në Spanjë, Policia e Shtetit jep DETAJE

Shkatërrohet grupi kriminal në Spanjë, Policia e Shtetit jep DETAJE për shqiptarët e arrestuar

Më datë 30 prill 2018, autoritetet policore spanjolle në bashkëpunim DEA dhe EUROPOL kanë arrestuar në flagrancë shtetasit shqiptarë: Arjan Ndoci,...

Lajmet e fundit