Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet grupi kriminal në Itali, mes tyre 36vjeçari shqiptar, ja roli i tij (DETAJE)

Shkatërrohet grupi kriminal në Itali, mes tyre 36-vjeçari shqiptar, ja roli i tij (DETAJE)

Dalin detajet pas konferencës për shtyp të operacionit të sotëm në Livorno të Italisë, ku u arrestuan 9 persona, mes të cilëve dhe shqiptarë....

Lajmet e fundit