Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 8 persona, 3 prej tyre në Francë'

Shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 8 persona, 3 prej tyre në Francë

Pas marrjes nën hetim dhe arrestimit të tyre, të tre personat e ndaluar në Shqipëri, me vendim të Gjykatës së krimeve të Rënda...

Lajmet e fundit