Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Shkatërrohet grupi i trafikantëve

Shkatërrohet grupi i trafikantëve, arrestohen me kokainë dhe mijëra euro 2 shqiptarë dhe 2 italianë

Shkatërrohet grupi i trafikantëve në Itali. Mësohet se policia e shtetit fqinj ka vënë në pranga 4 anëtarët e një grupi...

Lajmet e fundit